GTA 4 Crack İndir - GTA IV Full Crack

Yazar Utku A. 27 Ağustos 2013 Salı | 16:48


GTA 4 Crack İndir - GTA IV Full Crack
Gta 4
GTA 4 Crack İndir - GTA IV Full Crack
Bilgi
       Merhaba arkadaşlar daha önce GTA 4 'ü full olarak indirme imkanını sizlere sağlamıştık. Bu yazımda ise oyunu indirmiş olanlar ancak cracke sahip olmayanlar için GTA IV 'ün crack dosyasını sizlerle paylaşıyorum. GTA 5 'in çıkmasına haftalar kalsada hala GTA 4 oyuncuları var. Umarım yararlı bir paylaşım olmuştur. Aşağıda cracki nasıl yapacağınız yazmakta. İndirme linkide aşağıda bulunmaktadır. 

      Lütfen memnun olup olmadığınızı ve konunun işinize yarayıp yaramadığını yorum olarak belirtiniz. Unutmayın sizden sonra gelenlere yol gösterici olabilirsiniz.

Crack Kurulumu
Öncelikle daha önceden başka bir crack yaptıysanız oyunu silin ve baştan kurun. Daha sonra internet bağlantınızı kesin. Ethernet kablosunu çıkarabilirsiniz ya da modemin fişini çıkarabilirsiniz. GTA 4 Crack adlı klasördeki 3 dosyayı GTA 4 'ün anadizinine yani oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve gelen her soruya evet cevabını verin. Crack işlemi tamamlanmış olacaktır. Oyuna girerken masaüstünden değilde oyunun kurulu olduğu klasördeki LaunchGTAIV.exe 'den oyuna girin. Zaten internet bağlantınızı kestiğiniz için Sosial Clup internet bağlantınızı kontrol edin falan diyecek. Geçin ve Play 'e basarak oyuna girin. İyi oyunlar.
İndir

GTA 4 Crack İndir - GTA IV Full Crack

3 yorum:

  1. ınternet bağlantısını kesmeye gerek yok ve oyunu nıye tekrar sılıyom baska crack yapınca bakarım hangı dosyaları almıssım onları sılerım senın verdıgın crackı atarım ole de yaparım nıye gta 4 ıcın 2 saat tkrr beklıyım kı

    YanıtlaSil
  2. Ahmet Ayoğlu30 Ocak 2014 09:43

    online oynuya biliyormuyuz bu craki yapınca

    YanıtlaSil